Referencje

Co myślą o nas klienci?

Część naszych referencji:

„Polecam szkołę, szybka nauka, mała grupa, lektorka miła, widać, że doświadczona”

Klaudia Barańska dodano 25.09.2014

„Uczęszczam na kurs wakacyjny języka niemieckiego w cjo translantica, we wrześniu chcę kontynuować naukę, jest miło i przerobiliśmy dużo materiału, nauka w małej grupie przynosi duże efekty, byłem w innych szkołach, ale tam ciężko było czegoś się nauczyć, za duże grupy a o porządnych konwersacjach tak jak tutaj to można było pomarzyć”

Tomek Zółkowski data dodania opinii: 23.08.2014

„Polecam CJO Translantica, uczę się niemieckiego już ponad dwa lata w tej szkole, jest to porządna nauka w miłej atmosferze, szkoła na bieżąco opiekuje się swoimi słuchaczami, nic dodać nic ująć”

Emil Krzysiak data dodania opinii: 1.05.2014

„Niemiecki na plus, tak bym to nazwała, już 3 miesiące uczęszczam i widzę efekty, miła atmosfera a dzięki małej grupie szybko idziemy z materiałem. Pozdrawiam, Martyna”

Martyna Wieczorek data dodania opinii: 17.03.2014

„Wiele lat uczyłem się języka angielskiego w różnych szkołach oraz na prywatnych lekcjach, nigdy nie mogłem przebić bariary (strachu) w wymowie, kiedy przyszedłem tutaj już na drugiej lekcji nie bałem się mówić, lektor sympatyczny, mała grupka ludzi, śmiejemy się, rozmawiamy między sobą po angielsku, ogólnie miła atmosfera a lektor każdemu próbuje wszystko rzetelnie wytłumaczyć. Serdecznie polecam

Roman Kostecki data dodania opinii: 12.03.2014

“Kurs językowy prowadzony jest w sposób profesjonalny, elastyczny i ciekawy. Lektor firmy skutecznie przekazuje wiedzę, motywuje do pracy oraz tworzy przyjazną atmosferę zajęć. Zgodnie z moimi oczekiwaniami dopasowuje tematykę zajęć do moich potrzeb i potrzeb syna.”

Aleksandra Dyśko data dodania opinii: 31.08.2011

„Uczę się języka już 6 lat, lecz w raz z rozwojem kariery zawodowej wciąż pojawia się potrzeba doskonalenia umiejętności językowych. Szkoła “Tranlantica” umożliwiła mi właśnie taki rozwój. Dzięki lekcjom i konwersacjom, dziś bez obawy stawiam czoła wyzwaniom językowym, a zasób słownictwa jest dużo bogatszy. Polecam “Translantice” wszystkim, którzy chcą w codziennej pracy płynnie posługiwać się językiem.”

Ewa Siatecka data dodania opinii: 15.09.2010

ref4

ref2ref1ref3

 

Nowa szkoła językowa Stargard

Od 1 lutego 2018 roku zapraszamy do naszej nowej placówki w Stargardzie Szczecińskim. W związku z dużymi zapytaniami …

kurs językowy dla dziecka w Szczecinie

Kurs językowy dla dziecka jaki wybrać?

Czy zastanawialiście się kiedyś, że Skandynawowie mówią mówią dużo lepiej w języku angielskim a nawet jak native …

Kurs indywidualny czy kurs grupowy, jaki wybrać?

Większość szkół językowych oferuje kursy grupowe, ale czy lekcje grupowe dają nam efektywne nauczanie języka obcego? …