Nowa szkoła językowa Stargard

Nowa szkoła językowa Stargard

Od 1 lutego 2018 roku zapraszamy do naszej nowej placówki w Stargardzie Szczecińskim. W związku z dużymi zapytaniami od naszych klientów postanowiliśmy otworzyć dla Państwa profesjonalną szkołę językową w Stargardzie. Już nie musicie Państwo dojeżdżać na kursy w małych grupach do innych miast, zapraszamy na kursy językowe w Stargardzie. Kilkumiesięczne przygotowania do otworzenia nowej placówki naszej szkoły pozwoliły nam przygotować się profesjonalnie: przygotować świetnie przygotowanych metodycznie lektorów, wyremontować od podstaw lokal nowej szkoły tak aby w komfortowych warunkach nasi słuchacze mogli uczyć się języków obcych w naszej szkole.

Szkoła językowa w Stargardzie oferuje bardzo szeroką gamę kursów językowych:

+ kursy językowe w małych 5-7 osobowych grupach – szybka nauka języka angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego – godzina zajęć trwa u nas 60 minut, uczniowie od samego początku pokonują barierę językową podczas konwersacji, rozwiązują zadania ze słuchu z różnymi dialektami i akcentami językowymi, uczą się formalnych i nieformalnych form pisemnych, wzbogacają znajomość słownictwa i w prosty, zrozumiały sposób uczą się gramatyki/

+ kursy indywidualne – zajęcia 60 minutowe lub 90 minutowe, godziny, dni i częstotliwość zajęć z języka obcego dostosowane do dyspozycyjności ucznia; słuchacze mogą wybrać dowolny język obcy do nauki, może to być: język angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, ukraiński, francuski, niderlandzki oraz wszelkie inne języki, poziom zaawansowania dostosowujemy do znajomości języka obcego ucznia; kursy dostosowujemy do potrzeb ucznia, może to być: język specjalistyczny (branżowy) – potrzebny w pracy, kurs przygotowujący do wyjazdu za granicę, kurs przygotowujący do certyfikatu (FCE, CAE lub innego dowolnego egzaminu językowego), kurs konwersacyjny oraz wszelkie inne możliwości. Kursy indywidualne w Stargardzie prowadzimy 7 dni w tygodniu w godzinach od 7.00 do 21.00

+ kursy językowe z dojazdem do domu ucznia w Stargardzie – nie muszą się Państwo martwić o brak czasu na dojazd do naszej szkoły językowej w Stargardzie, nasi lektorzy dojadą do Państwa domu na terenie Stargardu i okoli. Oferujemy kursy językowe z dojazdem na terenie Stargardu dla dzieci i dorosłych, uczymy już dzieci od 3 roku życia poprzez zabawę, piosenki, filmy… Kursy z dojazdem dla dorosłych i dzieci odbywają się 7 dni w tygodniu w godzinach od 7.00 do 21.00

+ kursy językowe dla firm w Stargardzie – prowadzimy kursy stacjonarne oraz dojazdem do firm w Stargardzie, uczymy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, ukraińskiego pracowników każdego szczebla, od pracowników fizycznych po dyrektorów zarządzających firmami. Naszej placówce w Szczecinie i innych miastach w Polce zaufało już setki firm i instytucji państwowych. W szkole językowej w Stargardzie posiadamy już pierwszych swoich klientów firmowych.

+ kursy przygotowujące do matury z języka obcego w Stargardzie – dla uczniów zdających maturę z języka angielskiego lub niemieckiego oferujemy kursy maturalne, jeśli chcecie Państwo, aby Wasze dziecko zdało maturę na wysokim poziomie zapraszamy do naszej szkoły językowej. Poziom zdawalności egzaminu językowego w naszej szkole wynosi 100%.

 

Kursy językowe w małych grupach jakie oferujemy:

+ kurs języka angielskiego w Stargardzie

+ kurs języka niemieckiego w Stargardzie

+ kurs języka włoskiego w Stargardzie

+ kurs języka francuskiego w Stargardzie

+ kurs języka rosyjskiego w Stargardzie

 

W naszej szkole językowej znajduje się także biuro tłumaczeń, które prowadzimy od wielu lat. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe we wszystkich językach świata. Biuro Tłumaczeń w Stargardzie posiada w swojej kadrze tłumaczy przysięgłych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów w wielu dziedzinach. Tłumaczenia dokumentów samochodowych, aktów, odpisów, dokumentów medycznych oraz wszelkich innych dokumentów wykonają dla Państwa nasi tłumacze przysięgli w Stargardzie w ekspresowym tempie oraz w niskiej cenie. Więcej informacji o naszym biurze tłumaczeń w Stargardzie Szczecińskim oraz cennik tłumaczeń w Stargardzie znajdą Państwo na stronie naszego biura tłumaczeń: http://www.twojetlumaczenie.pl

 

Nasza szkoła w Stargardzie i biuro tłumaczeń mieści się na Stargardzkiej Starówce ul. Rynek Staromiejski 5/1, godziny otwarcia od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17.00, soboty od 9:00 do 14:00.

Zapraszamy także do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 739 044 448.

Adres e-mail: stargard@translantica.com.pl

Zapraszamy do nauki z nami!

 

Słowa kluczowe artykułu: szkoła językowa stargard, kurs angielskiego stargard, kurs niemieckiego stargard, kurs włoskiego stargard, kurs hiszpańskiego stargard, kursy dla firm stargard, kursy językowe stargard, tłumacz przysięgły niemieckiego stargard, tłumaczenia stargard

 

 

Comments for this post are closed.

Nowa szkoła językowa Stargard

Od 1 lutego 2018 roku zapraszamy do naszej nowej placówki w Stargardzie Szczecińskim. W związku z dużymi zapytaniami …

kurs językowy dla dziecka w Szczecinie

Kurs językowy dla dziecka jaki wybrać?

Czy zastanawialiście się kiedyś, że Skandynawowie mówią mówią dużo lepiej w języku angielskim a nawet jak native …

Kurs indywidualny czy kurs grupowy, jaki wybrać?

Większość szkół językowych oferuje kursy grupowe, ale czy lekcje grupowe dają nam efektywne nauczanie języka obcego? …