Nowa szkoła językowa Stargard

Nowa szkoła językowa Stargard

Od 1 lutego 2018 roku zapraszamy do naszej nowej placówki w Stargardzie Szczecińskim. W związku z dużymi zapytaniami od naszych klientów postanowiliśmy otworzyć dla Państwa profesjonalną szkołę językową w Stargardzie. Już nie musicie Państwo dojeżdżać na kursy w małych grupach do innych miast, zapraszamy na kursy językowe w Stargardzie. Kilkumiesięczne przygotowania do otworzenia nowej placówki naszej szkoły pozwoliły nam przygotować się profesjonalnie: przygotować świetnie przygotowanych metodycznie lektorów, wyremontować od podstaw lokal nowej szkoły tak aby w komfortowych warunkach nasi słuchacze mogli uczyć się języków obcych w naszej szkole.

Szkoła językowa w Stargardzie oferuje bardzo szeroką gamę kursów językowych:

+ kursy językowe w małych 5-7 osobowych grupach – szybka nauka języka angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego – godzina zajęć trwa u nas 60 minut, uczniowie od samego początku pokonują barierę językową podczas konwersacji, rozwiązują zadania ze słuchu z różnymi dialektami i akcentami językowymi, uczą się formalnych i nieformalnych form pisemnych, wzbogacają znajomość słownictwa i w prosty, zrozumiały sposób uczą się gramatyki/

+ kursy indywidualne – zajęcia 60 minutowe lub 90 minutowe, godziny, dni i częstotliwość zajęć z języka obcego dostosowane do dyspozycyjności ucznia; słuchacze mogą wybrać dowolny język obcy do nauki, może to być: język angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, ukraiński, francuski, niderlandzki oraz wszelkie inne języki, poziom zaawansowania dostosowujemy do znajomości języka obcego ucznia; kursy dostosowujemy do potrzeb ucznia, może to być: język specjalistyczny (branżowy) – potrzebny w pracy, kurs przygotowujący do wyjazdu za granicę, kurs przygotowujący do certyfikatu (FCE, CAE lub innego dowolnego egzaminu językowego), kurs konwersacyjny oraz wszelkie inne możliwości. Kursy indywidualne w Stargardzie prowadzimy 7 dni w tygodniu w godzinach od 7.00 do 21.00

+ kursy językowe z dojazdem do domu ucznia w Stargardzie – nie muszą się Państwo martwić o brak czasu na dojazd do naszej szkoły językowej w Stargardzie, nasi lektorzy dojadą do Państwa domu na terenie Stargardu i okoli. Oferujemy kursy językowe z dojazdem na terenie Stargardu dla dzieci i dorosłych, uczymy już dzieci od 3 roku życia poprzez zabawę, piosenki, filmy… Kursy z dojazdem dla dorosłych i dzieci odbywają się 7 dni w tygodniu w godzinach od 7.00 do 21.00

+ kursy językowe dla firm w Stargardzie – prowadzimy kursy stacjonarne oraz dojazdem do firm w Stargardzie, uczymy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, ukraińskiego pracowników każdego szczebla, od pracowników fizycznych po dyrektorów zarządzających firmami. Naszej placówce w Szczecinie i innych miastach w Polce zaufało już setki firm i instytucji państwowych. W szkole językowej w Stargardzie posiadamy już pierwszych swoich klientów firmowych.

+ kursy przygotowujące do matury z języka obcego w Stargardzie – dla uczniów zdających maturę z języka angielskiego lub niemieckiego oferujemy kursy maturalne, jeśli chcecie Państwo, aby Wasze dziecko zdało maturę na wysokim poziomie zapraszamy do naszej szkoły językowej. Poziom zdawalności egzaminu językowego w naszej szkole wynosi 100%.

 

Kursy językowe w małych grupach jakie oferujemy:

+ kurs języka angielskiego w Stargardzie

+ kurs języka niemieckiego w Stargardzie

+ kurs języka włoskiego w Stargardzie

+ kurs języka francuskiego w Stargardzie

+ kurs języka rosyjskiego w Stargardzie

 

W naszej szkole językowej znajduje się także biuro tłumaczeń, które prowadzimy od wielu lat. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe we wszystkich językach świata. Biuro Tłumaczeń w Stargardzie posiada w swojej kadrze tłumaczy przysięgłych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów w wielu dziedzinach. Tłumaczenia dokumentów samochodowych, aktów, odpisów, dokumentów medycznych oraz wszelkich innych dokumentów wykonają dla Państwa nasi tłumacze przysięgli w Stargardzie w ekspresowym tempie oraz w niskiej cenie. Więcej informacji o naszym biurze tłumaczeń w Stargardzie Szczecińskim oraz cennik tłumaczeń w Stargardzie znajdą Państwo na stronie naszego biura tłumaczeń: http://www.twojetlumaczenie.pl

 

Nasza szkoła w Stargardzie i biuro tłumaczeń mieści się na Stargardzkiej Starówce ul. Rynek Staromiejski 5/1, godziny otwarcia od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17.00, soboty od 9:00 do 14:00.

Zapraszamy także do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 739 044 448.

Adres e-mail: stargard@translantica.com.pl

Zapraszamy do nauki z nami!

 

Słowa kluczowe artykułu: szkoła językowa stargard, kurs angielskiego stargard, kurs niemieckiego stargard, kurs włoskiego stargard, kurs hiszpańskiego stargard, kursy dla firm stargard, kursy językowe stargard, tłumacz przysięgły niemieckiego stargard, tłumaczenia stargard

 

 

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowa szkoła językowa Stargard

Od 1 lutego 2018 roku zapraszamy do naszej nowej placówki w Stargardzie Szczecińskim. W związku z dużymi zapytaniami …

kurs językowy dla dziecka w Szczecinie

Kurs językowy dla dziecka jaki wybrać?

Czy zastanawialiście się kiedyś, że Skandynawowie mówią mówią dużo lepiej w języku angielskim a nawet jak native …

Kurs indywidualny czy kurs grupowy, jaki wybrać?

Większość szkół językowych oferuje kursy grupowe, ale czy lekcje grupowe dają nam efektywne nauczanie języka obcego? …