Kurs językowy dla dziecka jaki wybrać?

kurs językowy dla dziecka w Szczecinie

Kurs językowy dla dziecka jaki wybrać?

Czy zastanawialiście się kiedyś, że Skandynawowie mówią mówią dużo lepiej w języku angielskim a nawet jak native speakerzy niż mieszkańcy innych części Europy? Czasem bardzo ciężko jest nam odróżnić czy osoba, która mówi po angielsku jest native speakerem czy Duńczykiem, Szwedem a może Norwegiem. To wszystko związane jest z faktem iż na Półwyspie Skandynawskim podejście do nauczania języka angielskiego jest traktowane dość poważnie, dzieci uczone są języka obcego już od najmłodszych lat a nauka języka angielskiego w szkole publicznej jest na bardzo wysokim poziomie. Niestety w Polsce poziom zajęć dla dzieci z języka angielskiego pozostawia wiele do życzenia. Do tego ciągłe reformy edukacji zamiast pomagać, mieszają naszym dzieciom w głowie.

Wychodząc na przekór publicznej edukacji powinniśmy znaleźć kurs języka obcego dla naszego dziecka w dobrej szkole językowej.

Jaki kurs wybrać, aby nie zrujnować domowych finansów i mieć pewność, że nasze dziecko dobrze nauczy się języka obcego a zarazem będzie chętnie uczęszczało na zajęcia do danej szkoły językowej.

Przy wyborze kursu językowego dla dziecka w Szczecinie najważniejsze jest:

 • mała grupa – wiele szkół językowych chcąc dbać o przychód swoich zysków zabiera jakość zajęć tworząc duże grupy, grupa musi być mała, ucząc dziecko języka angielskiego lektor musi poświęcać dużo czasu każdemu z dzieci, przy dużej grupie lektor nie jest w stanie poświęcić równo czas każdemu dziecku. Niektórym dzieciom trzeba poświęcić więcej czasu, wytłumaczyć pewne kwestie językowe dokładniej, w małej grupie jest to łatwiejsze do wykonania.

 

 • atmosfera nauki – nasze dziecko nie może nudzić się na zajęciach, musi uczyć się języka z przyjemnością, więc odpowiednie podejście lektora do utrzymania miłej, bezstresowej i ciekawej atmosfery zajęć jest bardzo ważne. Z atmosferą nauki wiąże się także wygląd sal wykładowych, dzieci bardzo lubią kolory, zwierzątka czy postacie ze swoich ulubionych bajek, tak odpowiednio przygotowane sale sprawiają, że nasze dziecko czuje się bezpiecznie i jest bardziej spokojne skupiając się na nauce.

 

 • metoda nauki – wybierając kurs językowy dla dziecka w Szczecinie musimy zwrócić na metodę nauczania w danej szkole, lektorzy muszą zastosowywać formę nauki poprzez zadania, gry i zabawy, które od samego początku zachęcają dziecko do nauki i wypowiadania się w języku obcym. Jak wspomnieliśmy wcześniej dziecko nie może się nudzić, dlatego lektorzy powinni przygotowywać ciekawe sposoby nauczania, które będą różniły się z lekcji na lekcje.

 

 • częstotliwość zajęć – optymalna częstotliwość zajęć dla naszego dziecka to maksymalnie 2 razy w tygodniu po 60 minut zajęć, nie można przemęczać dziecka, pamiętajmy, że w przedszkolu czy szkole podstawowej nasze dzieci także poznają świat poprzez uczenie się, zbyt duża dawka informacji wpłynie negatywnie na jakość nauki.
 • lektor – nie wszyscy lektorzy w szkołach językowych mogą uczyć dzieci, mimo, że szkoły językowe w Szczecinie posiadają wielu dobrych lektorów to nie każdy posiada odpowiednie podejście do dzieci. Lektor powinien posiadać odpowiednie wykształcenie metodyczne, kochać pracować z dziećmi a także posiadać doświadczenie w nauczaniu dzieci.

W jakim wieku nasze dziecko powinno zacząć się uczyć się języka obcego?

Uważamy, że jak najszybciej, dziecko mające styczność z językiem angielskim już od 1 roku życia bardzo szybko przyswaja język obcy w swojej małej główce. Dzieci powinny oglądać bajki i słuchać piosenek w języku obcym. Podczas zajęć w szkole śpiewać w języku angielskim zarazem świetnie się przy tym bawiąc. Im wcześniej nasze dziecko zacznie się uczyć języka obcego tym szybciej będzie posiadało odpowiedni akcent a już po kilku latach nauki będzie płynnie mówiło w tym języku.

Zalety kursów językowych dla dzieci w naszej szkole językowe?

 • małe grupy 5-7 osobowe lub indywidualne
 • doświadczona a zarazem młoda kadra lektorska posiadająca odpowiednie przygotowanie metodyczne do nauki dzieci już od 1 roku życia
 • u nas godzina lekcyjna trwa 60 minut zajęć, w innych szkołach językowych w Szczecinie tylko 45 minut
 • miesięczne opłaty za kurs językowy w Szczecinie lub Stargardzie, w innych szkole językowej w Szczecinie musza Państwo płacić za cały semestr
 • nasi lektorzy na pierwszym miejscu stawiają zachęcenie dziecka do konwersacji w języku obcym
 • duży wybór grup wiekowych
 • odpowiedni dobór częstotliwości zajęć i godzin lekcji dostosowany do innych obowiązków w roku szkolnym
 • świetnie przygotowane kolorowe sale wykładowe dla dzieci
 • ciągłe sprawdzanie postępów nauki dziecka i przekazywanie odpowiednich raportów rodzicom
 • możliwość stworzenia grupy od 2 do 7 osób z koleżankami/kolegami z klasy otrzymując odpowiedni rabat na cały kurs
 • możliwość wyboru nauki języka z native speakerem
 • uczeń zawsze znajdzie w sali coś słodkiego dla siebie

Nauczanie języka angielskiego dla dziecka w naszej szkole w Szczecinie posiada nieskończone możliwości, mogą to być także korepetycje, przygotowanie do egzaminów w szkole. Posiadamy setki zadowolonych rodziców, którzy zaufali nam oddając swoje dziecko na najlepszy kurs językowy dla dziecka w Szczecinie.

Dostępne języki dla dzieci w małych grupach to:

 • język angielski dla dzieci Szczecin
 • język niemiecki dla dzieci Szczecin
 • język włoski dla dzieci Szczecin
 • język hiszpański dla dzieci Szczecin
 • język francuski dla dzieci Szczecin
 • język angielski dla dzieci Stargard
 • język niemiecki dla dzieci Stargard
 • język włoski dla dzieci Stargard
 • język hiszpański dla dzieci Stargard
 • język francuski dla dzieci Stargard

Dostępne kursy indywidualne dla dzieci w naszej szkole to:

 • angielski dla dzieci w Szczecinie
 • niemiecki dla dzieci w Szczecinie
 • włoski dla dzieci w Szczecinie
 • hiszpański dla dzieci w Szczecinie
 • francuski dla dzieci w Szczecinie
 • rosyjski dla dzieci w Szczecinie
 • ukraiński dla dzieci w Szczecinie
 • angielski dla dzieci w Stargardzie
 • niemiecki dla dzieci w Stargardzie
 • włoski dla dzieci w Stargardzie
 • hiszpański dla dzieci w Stargardzie
 • francuski dla dzieci w Stargardzie
 • rosyjski dla dzieci w Stargardzie
 • ukraiński dla dzieci w Stargardzie

Nie znaleźliście Państwo odpowiedniego języka obcego w naszej ofercie? Skontaktujcie się z nasza szkołą w Stargardzie lub Szczecinie, a przygotowujemy dla Państwa indywidualnie przygotowaną ofertę na kurs językowy dla Waszej pociechy.

Comments for this post are closed.

Nowa szkoła językowa Stargard

Od 1 lutego 2018 roku zapraszamy do naszej nowej placówki w Stargardzie Szczecińskim. W związku z dużymi zapytaniami …

kurs językowy dla dziecka w Szczecinie

Kurs językowy dla dziecka jaki wybrać?

Czy zastanawialiście się kiedyś, że Skandynawowie mówią mówią dużo lepiej w języku angielskim a nawet jak native …

Kurs indywidualny czy kurs grupowy, jaki wybrać?

Większość szkół językowych oferuje kursy grupowe, ale czy lekcje grupowe dają nam efektywne nauczanie języka obcego? …